• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

2023-2024 навчальний рік

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні у закладі пройшли заходи до цивільного дня захисту. Пригадали алгоритм дій на випадок повітряної тривоги, артобстрілу та пожежі. Розглянули види протигазів та зміст домашньої аптечки в умовах воєнного стану. Класні керівники провели з учнями бесіди з правил дорожнього руху, правил користування велосипедами та мотоциклами, обговорили найпоширеніші ситуації можливої небезпеки вдома, як їм запобігти та що робити у разі їх виникнення. З персоналом закладу провели тренування у разі сигналу «Увага всім» та відпрацювали дії на випадок пожежі.

ЧОРНОБИЛЬ

38 років від дня найбільшої техногенної катастрофи у світі. Катастрофи, яка забрала життя тисяч людей, яка зробила непридатною для життя величезну територію, наслідки якої ми відчуваємо ще й досі

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ

З метою попередження скоєння неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, потрапляння їх під негативний вплив осіб з неправомірною поведінкою, пройшла онлайн-зустріч учнів 5-11 класів з інспектором ювенальної превенції Оленою Фараоновою, яка розповіла про відповідальність за вчинені правопорушення, штрафи за керування ТЗ без прав на це, передачу інформації про розміщення військових об'єктів, про необхідність перебування в укритті під час повітряної тривоги.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

У рамках тижня безпеки життєдіяльності та до дня цивільного захисту пройшла зустріч з провідним фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Шосткинському районному центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Костянтином Комаровим, з метою профорієнтації старшокласників. Учні 9-11 мали змогу поставити запитання та отримали на них вичерпні відповіді.

ДЕНЬ ЗЕМЛІ

22 квітня відзначається День Землі, метою якого є нагадати людям про дбайливе ставлення до природи та турботу один до одного. Учні 5-11 класів сьогодні мали змогу вкотре замислитися про те, що нас оточує, про необхідність берегти ресурси нашої планети та дбати про неї заради майбутніх поколінь.

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ІЗ ВИПУСКНИКАМИ ШКОЛИ ДЛЯ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ
Сьогодні, 19 квітня 2024 року, школа знову, як кілька років потому, «відкрила двері» для випускників різних років випуску. Зустріч відбулася на платформі Teams.
Може хтось вважає не на часі… І освітній процес в закладах освіти також змінився з початком вторгнення орків.
Зустріч із шкільним минулим – це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради.
Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує така традиція.
Пишаємося нашими випускниками, дякуємо за приємну зустріч: Катерина Зелінська-Любченко - випуск 2004; Смишляк Аліні, Неселевській Аліні, Катерина Хомич та Твердунову Артему – випуск 2007; Шевченко Марині – випуск-2013.
Пишаємося випускниками, які сьогодні боронять наші кордони. Нехай Господь береже Вас на всіх дорогах!

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

7 квітня - Всесвітній день здоров'я. Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому.

ПІДТРИМУЄМО ГЕРОЇВ

Наша школа долучилася до обласної акції "Підтримуємо героїв".

УРОКИ МІННОЇ БЕЗПЕКИ

Про мінну безпеку учням 1-6 класів розповів провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Шосткинського районного центріу забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Костянтин КОМАРОВ. Під час зустрічі діти дізналися про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, які бувають міни, як вони працюють, за якими номерами можна повідомити про небезпечну знахідку. Ці знання можуть врятувати життя всім хто їх знає та дотримується.

ДЕНЬ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПІЛЬ

26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Саме в цей день 10 років тому пройшов мітинг кримських татар та українців на підтримку територіальної цілісності України

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті героїв, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого День єднання. Це свято є символом єдності та солідарності українського народу в обличчі зовнішніх викликів та загроз.

ДЕНЬ ВШАНУВАНННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України. Напередодні для учнів 9-11 класів пройшла година спілкування присвячена вшануванню подвигу воїнів.

УРОКИ МІННОЇ БЕЗПЕКИ

На цьому тижні у школі пройшли уроки з мінної безпеки.
За даними ДСНС, станом на 17 лютого 2023 року в Україні близько 174 тис. км2 території України потенційно забруднені мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. Фахівці повідомляють про випадки мінування дитячих іграшок та інших предметів, які привертають увагу дітей, а тому становлять велику загрозу для їхнього життя та здоровʼя. Тому дуже важлово навчити відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися, якщо ти побачив міну чи боєприпас.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

6 лютого відзначається День безпечного інтернету. Учні школи разом з вчителями інформатики Наталія Охременко , Надежда Дзюба , Галина Фурса , Екатерина Заболотная долучилися до проведення освітніх заходів за матеріалами наданими Національним банком України. Заняття стосувалися важливості дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті.

РІЧНИЦЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула та пробудила всю Україну. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі та національній ідеї. Річниця бою під Крутами - ще один привід згадати минуле і переосмислити уроки історії.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців.

3 4 по 8 грудня заклад освіти долучився до Всеукраїнського тижня читання.


Нові поезі Ліни Костенко, написані після 24 лютого 2022 року, що увійшли у збірку "Війна 2022: щоденники, есеї, поезія", читає учениця 8 класу Марійка Лиско.
Бути своїм. Микола Хвильовий
Уривки зі своїх улюблених творів читають учні середньої школи
Уривки зі своїх улюблених творів читають учні молодшої школи

7 грудня відзначають День української хустки. А що ви знаєте про українську хустку? Які традиції пов'язані з хусткою? Як зав'язували хустки у різних регіонах України? Про все це та ще багато чого цікавого можна дізнатися з нашого відео.

ДЕНЬ ХУСТКИ

Привітання з Днем Збройних сил України

Напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів у школі провели онлайн лінійку-реквієм "На вікні свіча миготіла..."

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів 1932–1933р., 1921–1923р. і 1946–1947 років. Закликаємо всіх 25 листопада о 16 год засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися

День Гідності та Свободи

З метою утвердження в Українi iдеалiв свободи i демократiї, збереження та донесення до сучасного i майбутнiх поколiнь об’єктивної iнформацiї про доленоснi подiї в Українi початку XXI столiття, а також вiддання належної шани патрiотизму й мужностi громадян, якi восени 2004 року та у листопадi 2013 — лютому 2014 року постали на захист демократичних цiнностей, прав i свобод людини i громадянина, нацiональних iнтересiв нашої держави та її європейського вибору було затверджено 21 листопада як День Гідності та Свободи.Напередодні у школі була проведена онлайн-лінійка "Майдан - фортеця духу".

День української писемності та мови

27 жовтня до Дня української писемності та мови у Свеській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 для учнів старших класів Посохова Наталія Миколаївна провела вікторину «Українські мудрагелі». В ігровій формі, відповідаючи на запитання вікторини, учні поглиблювали свої знання з рідної мови, училися мислити, аналізувати. Кожна людина може знати декілька мов, цікавитися іншими культурами, але тільки рідна мова торкається глибини душі. Вона спроможна надати відчуття єдності з своїми нащадками, своєю родиною, національністю.

27 жовтня - День української мови та писемності.

Global Cyber Day 2023

25 жовтня здобувачі освіти долучилися до інтерактивної онлайн-сесії, організованої фахівцями компанії KPMG Україна, в рамках Global Cyber Day 2023. Безпечна поведінка у кіберпросторі – одна з найважливіших навичок сучасності. Сьогодення вимагає виховувати свідому молодь, яка буде озброєна необхідними навичками та уміннями, щоб протистояти загрозам цифрового світу та ефективно використовувати його безмежні можливості для розвитку. Під час онлайн-сесій учні молодших класів дізналися про основи кібергігієни, правила захисту акаунтів і пристроїв, безпечне користування соціальними мережам, протидію кібербулінгу. Сташим учніям розповіли про захист особистих даних в Інтернеті, безпечне використання соціальних мереж, протидію кібербулінгу, протидію шахрайству та кібератакам, безпечне використання штучного інтелекту, кар’єру в кібербезпеці.

Всесвітній день тварин

Всесвітній день тварин, який відзначають 4 жовтня, був заснований з метою привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту. Цей день є приводом нагадати людям про їх відповідальність за домашніх тварин, адже для багатьох людей вони стали незамінними членами родини.

Привітання З Днем Захисників і Захисниць України

Дорогі наші захисники і захисниці, вітаємо вас зі святом! Бажаємо вам сил та терпіння, щастя та любові. Дякуємо, що ви вірно стоїте на захисті нашої держави та захищаєте мирне майбутне наших дітей. Нехай обереги, виготовлені нашими учнями, захищають вас від ворожої зброї. Молимося за вас, воїни України!

Привітання з Днем Учителя

Акція "Переможний жолудь"

Учні 2-го та 3-го класів долучилися до акції "Переможний жолудь" та збору кришечок. Наближаємо перемогу разом, бо в єдності наша сила.

Мега батл "Перерва на відпочинок"

Напередодні Дня вчителя між командами вчителів та учнів провели захоплюючий мега батл "Перерва на відпочинок". Учасникам довелося відповідати на каверзні питання, розгадувати ребуси, перевірити свою інтуїцію та логічне мислення. У чесній боротьбі перемогу отримала команда учнів.

Профілактика та попередження дитячої та підліткової злочинності

Під час війни, коли усі категорії населення держави зазнають негативного впливу воєнних дій, великою небезпекою є потрапляння неповнолітніх у середовище схильне до девіантної поведінки. Нестійка психіка дитини не завжди зможе відрізнити піклування від насильства. З метою попередження правопорушень неповнолітніми, дотримання їхніх прав і можливісті максимально безпечно розвиватися у суспільстві, недопущенні зростання рівня злочинності серед неповнолітніх під час війни, у закладі освіти пройшла онлайн -устріч з поліцейським офіцером громади Іваном Шульгою. Під час зустрічці учням розповіли про кримінальну та адміністративну відповідальності за вчинення правопорушень під час дії військового стану, необхідності дотримання правил дорожнього руху, а також нагадали основи безпечної поведінки під час знаходження невідомого предмету, який може бути вибухонебезпечним.На батьківських зборах інспектор сектору ювенальної превенції Юлія Московко розповіла про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень.Практичний психолог Ірина Лайко розповіла батькам про проблеми у поведінці підлітків.

День миру

Напередодні Дня миру зі здобувачами освіти провели класні години "Хай буде мир у нашій рідній Україні". Мир - це головна цінність для будь якої людини. Протягом усієї своєї історії Україна боролася за своє мирне та незалежне існування. Зараз ми величезною ціною боремося проти ворога, але неодмінно переможемо.

Всесвітній день миру має для українців особливе значення, адже наші діти мають жити без війни

Привітання з Днем працівника лісу

Відділ протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України попереджає

Флешмоб до Дня Незалежності України

Кiлькiсть переглядiв: 348

Коментарi